Geniş Araç Filosu...
   Yaygın Hizmet Ağı...
      Tecrübeli Personel...

KURUMSAL

Ekşilioğlu Grup

Hızlı tüketim sektoründe (FMCG, Fast Moving Consumer Goods) üç şirket ile (Ekşilioğlu Gıda Ve Tem. Ürün. Dağ. Paz. San. Tic. Ltd. Şti, Atak Tem. Gida Mob. Dağ. Paz. San. Tic. Ltd. Şti ve Ekmert Tütün Mamulleri olarak) Türkiye'nin ve Dünya'nın lider firmalarının distribitörlüklerini yapan satış ve dağıtım organizasyonudur.

Organizasyonunu gerçekleştirdiği bölgelerde birçok üretici firmanın resmi distribitörlüğünü ve iş ortaklığını yapmaktadır (detaylı bilgi için distribitörlükler sayfasına bakınız).

Merkezi İzmit olan Ekşilioğlu’nun İstanbul, Zonguldak, Eskişehir, Ordu, Bursa, Balıkesir ve Afyon’da şubeleri bulunmaktadır. Ayrıca Atak’ın merkezi İzmit’te, Ekmert’in merkezi ise Bursa’da bulunmaktadır. Ekşilioğlu 21 ilde 400’u aşkın personeli ile sorunsuz lojistik destek ile müşterilerine hızlı, güvenli garantili ve kaliteli hizmet çizgisini sürekli geliştirmektedir.

Firma Hızlı Tüketim sektorünün yanında İnşaat, Akaryakıt İstasyonu ve Lojistik alanlarında da aktif olarak ticaretini sürdürmektedir.

Kurumsal
Slide Left Slide Right